CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
+

News

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores ...

19.5. (8:54) – Slovo ředitele na úvod

Categories: NEWS

Tak se rok s rokem sešel a RP je zase zde. Kamarádi a přátelé se zase sejdou, polétají, poklábosí a něco i popijí. Startovní listina se nám plní a místní propozice soutěže pro ročník 2022 jsou publikovány v sekci ke stažení. Máme zde ale oproti minulým ročníkům pár změn. Začneme tou méně příjemnou.
Bohužel tak jak na ekonomickou situaci v Evropě dopadá válka na východě Ukrajiny, tak se i neviditelná ruka trhu objevila za naší letištní závorou a natahuje svoji dlaň. Pohonné hmoty, el. energie, plyn. To jsou zkrátka komodity, které na letišti potřebujeme a proto prosím věnujte pozornost bodu 3.5 – startovné a bodům 4.1 až 4.4. propozic, které se týkají cen za služby. Věřím že se setkám s pochopením a nebude to pro Vás kamarádi velká rána. A pryč od peněz.
Další změnou je příletová procedura v bodě 6.8.3 kdy se poloměr doletového kruhu zvedá na standardní hodnotu 3 km.
Otočné body jsou ve verzi č.4 jako pro minulý ročník (2021) a nepředpokládám již do začátku závodů jejich změny.
Příští týden předpokládám založení soutěže na soaringspotu a začnu plnit startovku, dále pak přihodím nové závodníky do závory a do našeho komunikačního vlákna na WhatsApp.;
Ti z Vás kteří mají v nepořádku open DB na stránkách projektu OGN. Prosím dejte to včas do pořádku. A jako každoročně prosím o včasné sdělení Vašich ID loggerů (…při registraci nejpozději!).
A jako poslední věc apeluji na bod 6.8.5 který se Vás týká jako akce “hned po letu”.
Ať si závody užijete. Těším se na Vás.

Rostislav Frič – Ředitel RP 🙂

Author: Rostislav Frič

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*